Hakkımızda

2007 yılında Makine sektörüne Özaslan Makine Nak. Gıda Tarım İnş. Tic.ve San. Ltd. Şirketimizle ilk adımı attık. 

2011 yılında Niğsac Yalıtım Makine Elektrik İnş. Nak. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şirketi ile sektöre ikinci firmamızı kazandırdık.

2016 yılında Tarım sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak, çiftçilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve şehrimizde istihdam oluşturmak için, Niğmer Tarım Makinaları İmalatı ve Yedek Parçaları fabrikasını kurduk.

2020 yılında, özel tasarım ve dekorasyon ürünlerimiz ile müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek ve zevklerine hitap etmek adına, Dargan Metal Endüstri Makine E-Ticaret Bilişim Tic. ve San. Ltd. Şti.’ni Sizlerle buluşturduk.

Küresel ısınma, çevre kirliliği, sürdürülebilirlik gibi küresel önem taşıyan konular dikkate alındığında elektrikli araçlar bize ve dünyamıza umut vaat ediyor. Bu düşüncelerle 2022 yılında Elektrikli Otomobil, Elektrikli Forklift ve Dizel Forklift imalatına başladık. Seri olarak devam eden imalatlarımızın haklı gururunu taşımaktayız. Çevre dostu Elektrikli araçların bize sağladığı faydaları en genel anlamıyla özetlersek; daha yeşil bir gezegen, daha çok tasarruf, düşük bakım ve yakıt maliyetleri, sağlık sorunlarında azalma ve sessizliğin en güzel hali, diyebiliriz.

Müşterilerimizden aldığımız tam destek ile bir güven sembolü olan Niğsac Grup Şirketlerimizi zirvede tutmak ve sektördeki pazar payını artırmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Köklü bir geleceği ve Sizlerin memnuniyetini üst seviyelere çıkartmayı hedefleyen firmamız, bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Scroll to Top